• harun@yoldayardim.com
  • 08503038410
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,583 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Garanti oto ekspertiz
  • ADRES: Barbaros Mah. Nuh kuyusu Caddesi No:70/A Üsküdar / İSTANBUL ŞİŞLİ / İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (216) 474 5200
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Şişli Oto Ekspertiz Hizmeti İle Her zaman güvendesiniz!
Şişli oto ekspertiz hizmetimiz size bir telefon kadar yakın! İstanbul ikinci el oto piyasasında en fazla Pazar payına sahip şehir olduğundan yoğun trafiği nedeni ile ulaşım bir hayli zor olmaktadır. İkinci el araç alırken şişli oto ekspertiz hizmetini sizlere sunarak bu sorunu ortadan kaldırmayı hedeflemiş olmaktayız.
Sektörde çok uzun yıllardır tecrübe sahibi olduğumuzdan dolayı şişli oto ekspertiz hizmeti ile ikinci ela araç alırken zaman kaybı asla yaşamazsınız. Şişli oto ekspertiz hizmeti tamamen tarafsız alıcı ve satıcı arasındaki dürüst dengesi sağlayan bir hizmet anlayışımız firma misyonumuz haline gelmiştir. Ekibimiz tamamen eğitimli ve sertifikalı personellerden oluştuğu için aracın tüm özelliklerini tespit ederek sizlere detaylı bir raporlama sunarlar. Şişli oto ekspertiz kontrolleri; süspansiyon, yanal kayma, fren, motor, kaporta ve boya, araç altı muayene, elektronik aksam, sonuç ve raporlama gibi ana kontrolleri yaparak sizin güvenilir bir ticaret yapmanızı sağlamaktadır. Şişli oto ekspertiz olarak hiçbir galeri, marka, acente ile anlaşmamız yoktur ve tamamen tarafsız hizmet verir. Şişli oto ekspertiz hizmetlerinden yaralanarak sağlıklı bir alım satım yapmanın avantajlarından mutlaka yararlanmalısınız. İstanbul’un en kalabalık ilçesinde hizmet vererek siz değerli müşterilerimizin kısıtlı zamanını ekonomik kullanmalarını amaçlamış bulunmaktanız. Uygun fiyat politikamız ile de herkesin bu hizmetten yararlanmasını misyonumuz haline getirmiş durumdayız.
Şişli oto ekspertiz hizmetlerinden yararlanmak için sitemizde bulunan iletişim numaralarından bizlere ulaşarak detaylı bilgi ve randevuda alabilmektesiniz. İkinci el araç satın almanın taşıdığı tüm riskleri ortadan kaldıran kaliteli ve tarafsız hizmet almak için tek tercihiniz firmamız şişli oto ekspertiz olmalıdır. Oto ekspertiz servisimizde her marka ve model aracın tüm detaylı kontrolleri yapılmakta ve sonuçlar size rapor şeklinde sunulmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.