• harun@yoldayardim.com
  • 08503038410

Maraş oto kurtarma Akif Oto Çekici Yol Yardım Kahramanmaraş

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
682 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: akif
  • ADRES: kahramanmaras yeni sanayi ONİKİŞUBAT / KAHRAMANMARAŞ
  • TELEFON: 0 (553) 030 3434
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:00 - 00:00
SERVİS SAATLERİ 24:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ KAHRAMANMARAŞ

FİRMA HAKKINDA

Ulaşım sağlama sürecimizde birçok kez araçları kullanmaktayız. Gün içerisinde yoğun bir şekilde kullanmış olduğumuz bu araçlarda beklenmedik anlarda ortaya çıkan arızalar veya beklenmedik trafik kazaları meydana gelebilmektedir. İşte meydana gelen bu gibi olumsuz olaylar sonucunda yaşayacağınız mağduriyetin minimal düzeye çekilmesini, en kısa sürede çözüme kavuşturulmasını sağlamak adına bizler Maraş Oto Kurtarma olarak profesyonel çalışma yapımız ile hizmetler vermekteyiz. Sizlerde gerekli yol yardım taleplerinizi bizlere iletebilir, kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Maraş Oto Kurtarma olarak Kahramanmaraş ilinin merkezinde yer alan işletmemizde sizler için gerekli olan oto kurtarma hizmetlerini sizlere vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden gelmiş olduğumuz günümüz şartlarına kadar vermiş olduğumuz kaliteli, modern, profesyonel, müşteri memnuniyet odaklı, güvenilir, hızlı, etkili ve uygun maliyetler ile sunulan hizmetler neticesinde Kahramanmaraş yol yardım alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir oto kurtarma hizmeti sağlayıcısı konumuna gelmiş bulunmaktayız. Gelmiş olduğumuz bu noktanın korunması ve geliştirilerek daha ilerilere taşınması adına gerekli çalışmaları yapmakta, kurumsal vizyoner yapımız ve yoğun çabamız ile yükselmeye devam etmekteyiz.

Yol yardım hizmetlerimiz kapsamında Kahramanmaraş ili ve yol güzergâhlarında meydana gelen oto kurtarma hizmeti gereksinimlerinde bu desteği sizlere sağlamaktayız. Modern çekici filomuz, profesyonel ekip kadromuz ve hızlı firma işleyişimiz ile 7/24 gerekli yol yardım desteğini sizlere vermekteyiz. Sektörün öncü ve tercih edilen firmalarından birisi olarak sizlerde Maraş Oto Kurtarma güvencesini tercih edebilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.