• harun@yoldayardim.com
  • 08503038410
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,552 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: mehmet çapraz
  • ADRES: Yeşilöz Mahallesi, Torna Caddesi H Blok No:1, 42850 CİHANBEYLİ / KONYA
  • TELEFON: 0 (535) 410 9542
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:07 - 07:07
SERVİS SAATLERİ 06:06 - 06:06
SERVİS YERLERİ KONYA

FİRMA HAKKINDA

Konya “Cihanbeyli Oto Kurtarma” ve “Cihanbeyli Yol Yardım Hizmetleri” olaraktan, sektörün gerçek manada aranılan firmalarından olan Cihanbeyli Oto Kurtarma hizmetleri, bölgede kesintisiz olaraktan 7 gün 24 saat, profesyonel kadrosu ile birlikte son model kurtarıcı araçlarıyla hizmet vermektedir.
Cihanbeyli Oto Kurtarma hizmetleriyle birlikte yolda kalmak, artık kaderiniz olmaktan çıkacaktır. Zira her ne sebepten olursa olsun, Konya ve çevresinde aracınızla birlikte eğer yolda kalırsanız firmamızı aramaktan ve yardım talep etmekten çekinmeyiniz. Firmamıza hemen bir telefon açmanız kafidir.
Cihanbeyli Oto Kurtarma Hizmetleri, yolda kalmış veyahut arızalanmış araçlarınıza servis hizmetleri verirken, titizlikle davranmakta, araçlarınızın hasar görmemesi için büyük bir özen ve de itina göstermektedir. Konusunda gerçekten eğitimli personelimiz, sizlere maksimum güvenlikte hizmet sunmak için var gücüyle çalışmaktadır.
Konya ilinin hangi ilçesinde, yöresinde yada beldesinde eğer bir şekilde yolda mahsur kalırsanız, biliniz ki en hızlı servisi ve en uygun fiyatı firmamız Cihanbeyli Oto Kurtarma Hizmetleri vermektedir. Aracınızın markası veyahut modeli bizim için farketmez, çünkü bizlerin işi aracınızı mahsur olduğu durumdan kurtarıp siz değerli müşterilerimize 1. sınıf kalitede oto kurtarma ve yol yardım hizmetleri vermektir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.