• harun@yoldayardim.com
  • 08503038410

Alsancak oto lastik & jant oto kurtarıcı ve çekici hizmetleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
3,504 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Caner aslan
  • ADRES: Üçevler mah. Bahçeyolu cad. No:4 Özyurtlar N şehir ESENYURT / İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (542) 899 0404
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 24:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

teknolojinin hızla geliştiği, bilginin ekonomik boyutunun arttığı günümüz rekabet ortamında, sunduğumuz ve sunacağımız oto lastik ve Jant sektörü hizmetleri ile ilgili talep ve beklentileri en üst kalite düzeyinde karşılamak temel ilkemizdir.

Bu ilke doğrultusunda Alsancak otomotiv;

Müşteri araçlarını kendi aracı gibi görerek, tüm hizmet operasyonlarında kaliteli ve güven odaklı hizmet anlayışıyla müşteri aracının emniyetini, sağlayacaktır.

Müşteri odaklı, hızlı ve etkin çözüm üreten hizmet anlayışıyla müşteri güven ve sadakatinin sürekliliğini sağlayacaktır.

Müşterilerine her gün bir önceki güne göre daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla, bütün çalışanlarının katılımıyla sürekli iyileştirme ilkesi doğrultusunda, hizmet seviyesini, süreçlerini, insan kaynakları ve teknolojisini sürekli geliştirecektir.

Müşterilerine kapsamlı hizmet sunmak, kalıcı olmak ve büyümek için mevcut hizmet konularına entegre olan yeni hizmet alanlarında gelişmeye devam edecektir.

Yasal gereklere uyan, çevreye ve topluma karşı saygılı, tedarikçileri ile karşılıklı yarar ilişkisine inanan ve çalışanlarına değer veren yönetim ve hizmet anlayışıyla paydaşlarının nazarındaki itibar ve saygınlığının devamlılığını sağlayacaktır.

İşine sahip çıkan, işini sürekli geliştiren; takım çalışması ilkesi, ALSANCAK OTOMOTİVLİ olma gururu ve özveriyle çalışan personeliyle firma kültürü ve hizmetlerine değer katmaya devam edecektir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.