• harun@yoldayardim.com
  • 08503038410
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,576 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: 1
  • ADRES: hasankaraağaç mahallesi şehit murat saraç caddesi no :18 MERKEZ / AFYONKARAHİSAR
  • TELEFON: 0 (272) 213 8836
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:00 - 00:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 00:00
SERVİS YERLERİ AFYONKARAHİSAR

FİRMA HAKKINDA

Firmamız 2008 yılında kurulmuş olup açık otopark, yediemin otopark, yol yardım hizmetleri, oto kurtarma – çekme , iller arası araç taşımacılığı vinç hizmetleri sektöründe kurulduğundan buyana kasko güvencesindeki araçlarıyla ÇELİK OTOPARK VE OTO KURTARMA olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Yolda kalma korkusu olmadan, 7 / 24 güvenle seyahat etmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Firmamız için önemli olan size verdiğimiz hizmetin memnuniyetidir. Güven ve iş kalitesini kendine misyon edinmiş ÇELİK OTOPARK – KURTARMA bundan sonra da sizlere daha iyi hizmet sunmaya devam edecektir. ÇELİK OTOPARK – KURTARMA gereksinim duyulan hizmeti 7 gün 24 saat, yılda 365 gün hizmet verebilmek için çalışıyor.

Sunulan her hizmette, her geçen gün daha da öne çıkan ÇELİK OTOPARK – KURTARMA kalitesinin asıl nedeni; genç ve profesyonel çalışanların, bilgi birikimi ve deneyimleriyle sorumlusu oldukları konuya tamamıyla hakim olmaları ve teknolojinin desteğiyle sağlanan hızlı gelişim. İleri teknolojisi ve gelişmiş altyapı sistemleriyle desteklediği, uzman personeli ile çağın en önemli değeri olan hizmette kalite ve hızı ön planda tutuyoruz. Ayrıca firmamız oto kiralama Oto tamir konaklama hizmetlerindende en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimizin mağduriyetlerini ortan kaldırmak için çalışmaktadır.

Çalışanlarının motivasyonuna verdiği önem, firmamız kültürünün önemli bir parçası olan “Herkese kaliteli hizmet.” sloganıyla sürekliliğini sağladığı hizmet kalitesi, firmamızın uzman kadrosuyla size ulaşıyor. Çalışanları ve müşterileriyle sürdürdüğü şeffaf çalışma politikası firmamızın dinamik hizmet anlayışıyla bütünleşiyor.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.